HerbasVilniaus apygardos teismai

Struktūra ir kontaktai

 

ŠALČININKŲ RAJONO APYLINKĖS TEISMO ORGANIZACINĖ STRUKTŪRA

 


 

VARDAS, PAVARDĖ

PAREIGOS

TEL. NR.

EL. PAŠTAS

Viktor Voicechovski

L.e.p.teismo pirmininkas

8 (380) 51 282

viktor.voicechovski@teismas.lt

Janina Brazauskienė

Teisėja

8 (380) 52 304

janina.brazauskiene@teismas.lt

Marjan Gerasimovič

Teisėjas

8 (380) 51 979

marjan.gerasimovic@teismas.lt

Rūta Kazlauskienė Teisėja 8 (380) 51-533 ruta.kazlauskiene@teismas.lt

Alicija Podmaskienė

Teisėjo padėjėja

8 (380) 34 037

alicija.podmaskiene@teismas.lt

Tatjana Sažina Teisėjo padėjėja 8 (380) 34 037 tatjana.sazina@teismas.lt

Marius Jačėnas

Teisėjo padėjėjas

8 (380) 34 037

marius.jacenas@teismas.lt

Julianas Kodis Teisėjo padėjėjas 8 (380) 34 037 julianas.kodis@teismas.lt
Antonina Sinkevičienė Teisėjo padėjėja 8 (380) 34 037 antonina.sinkeviciene@teismas.lt

Janina

Kviatkovskaja

Raštinės vedėja

8 (380) 51 765

janina.kviatkovskaja@teismas.lt

Jūratė Jakubovska

 

Administracijos

sekretorė

8 (380) 51 282

 

jurate.jakubovska@teismas.lt

Kristina Matikevičienė

Teismo finansininkė

8 (380) 51 574

kristina.matikeviciene@teismas.lt

Kirilas Šumilinas

Teismo informatikas

8 (380) 53 086

salcininku.rajono@teismas.lt

Jevgenija Kiseliova

Posėdžių sekretorė

8 (380) 52 304

jevgenija.kiseliova@teismas.lt

Rimantė Jurgienė

Posėdžių sekretorė

8 (380) 51 315

rimante.jurgiene@teismas.lt

Renata Botkina

Posėdžių sekretorė

8 (380) 51 979

renata.botkina@teismas.lt

Janina Plančiūnienė

Posėdžių sekretorė

8 (380) 51 533

janina.planciuniene@teismas.lt

Valerij Jakubovskij

Archyvaras

8 (380) 51 918

valerij.jakubovskij@teismas.lt

Mažena Andruškevič

Vertėja

8 (380) 34 039

mazena.andruskevic@teismas.lt

Oksana Ivaškienė

Vertėja

8 (380) 34 039

oksana.ivaskiene@teismas.lt

Olia Lebed Vertėja 8 (380) 52 398 olia.lebed@tgeismas.lt

Zdislav Smilgin

Ūkvedio skyriaus vedėjas

8 (380) 34 013

zdislav.smilgin@teismas.lt

Irina Michalkievičienė

Vyr. specialistė

8 (380) 34 016

irina.michalkeviciene@teismas.lt

Gražina Vasilevska Vyr. specialistė 8 (380) 51 602 grazina.vasilevska@teismas.lt
Informaciją atnaujino: Jaroslav Daškevič
Informacija atnaujinta: 2017-11-22 13:44


 


Teismo darbo laikas

I-IV  8.00 - 17.00

V      8.00 - 15.45

Pietų pertrauka
12.00 - 12.45

Vilniaus g. 58

LT-17116 Šalčininkai

Tel. (8 380) 51 602

Faksas (8 380) 34 016

El. paštas:

salcininku.rajono@teismas.lt

 
Viso apsilankė:5981058Šiandien:643Dabar naršo:19