HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

2016-09-06

Šiuo metu aktyviai visuomenėje diskutuojama kodėl Michailas Gorbačiovas, kuris Sausio 13-osios įvykių metu buvo TSRS kariuomenės vadas nėra kviečiamas kaip specialusis liudytojas į apklausas ar kodėl jam nepradedamas ikiteisminis tyrimas dėl aplaidaus vado pareigų vykdymo?

Plačiau Plačiau
 
2016-08-31

Šiandien Audrius Naudžiūnas pripažintas kaltu dėl vaikystės draugo T. P. nužudymo - jam Vilniaus apygardos teismas skyrė 7 metų laisvės atėmimo bausmę, kurią jis atliks pataisos namuose.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-15

2016-06-15 R. Kurlianskis lieka laisvėje Vilniaus apygardos teismas šiandien atmetė prokuroro prašymą suimti įtariamąjį Raimondą Kurlianskį dviem mėnesiams. Tokį sprendimą teisėjų kolegija priėmė nusprendusi, kad nėra duomenų visumos, jog įtariamasis bėgs (slėpsis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, todėl suėmimas šiuo pagrindu pagrįstai nebuvo pratęstas klausimą nagrinėjant apylinkės teisme.

Plačiau Plačiau
2016-06-14

2016 m. birželio 9 d. Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija Raimundą Ivanauską pripažino kaltu dėl kurstymo ir padėjimo nužudyti kelis žmones.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-02

Teismas: E. Lementauskas yra kaltas dėl pasiūlymo ir pažado duoti kyšį Vilniaus apygardos teismas šiandien atmetė Evaldo Lementausko apeliacinį skundą ir paskelbė, kad Vilniaus miesto apylinkės teismas pagrįstai pripažino jį kaltu dėl pasiūlymo ir pažado duoti kyšį kitam Vilniaus miesto tarybos nariui už politinį palaikymą tuometinio Vilniaus mero interpeliacijos metu ir priimant kitus sprendimus.

Plačiau Plačiau
 
 

Gerbiami lankytojai,

Jūs apsilankėte Vilniaus apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje sužinosite apie Vilniaus apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų bei Ukmergės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, rasite kitos naudingos informacijos.

 

 
Viso apsilankė:3867546Šiandien:5053Dabar naršo:5