HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

2015-05-22

Vilniaus apygardos teismas paskelbė, kad narkotines medžiagas su pagalbininkais Naujojoje Vilnioje platinęs buvęs policijos patrulis N. Š. kalės pustrečių metų.

Plačiau Plačiau
 
Švedienė_zelianka03
2015-05-22

Šiandien Vilniaus apygardos teisme (VAT) oficialiai pristatyta naujoji Civilinių bylų skyriaus pirmininkė Neringa Švedienė.

Plačiau Plačiau
 
2015-05-22

Vilniaus apygardos teismas, siekdamas apsaugoti Vokietijos kapitalo įmonės Lietuvoje įsteigto filialo vietinių kreditorių interesus, pirmą kartą iškėlė šalutinę bankroto bylą.

Plačiau Plačiau
2015-05-21

„Yra tokių žmonių, kurie nori išreikšti savo valią ir palikti turtą ne tam, kam jį priklauso paveldėti pagal įstatymą. Pasitaiko, kad ir motina, kurios neprižiūri vienas iš vaikų, nusprendžia, kad ji testamentu turtą paliks tik tam, kuris ja rūpinasi“, – viena jautriausių civilinės teisės temų kalbėjo Danutė Kutrienė.

Plačiau Plačiau
 
2015-05-20

Šiandien, gegužės 20 d., Vilniaus apygardos teisme lankėsi Ukrainos Teisėjų tarybos atstovų delegacija. Šiuo vizitu siekiama pažinti Lietuvos teismų sistemą, Europoje vertinamą, kaip vieną moderniausių teismų sistemų.

Plačiau Plačiau
2015-05-15

„Praėjusiais metais Vilniaus apygardos teismas iš juridinių asmenų gavo 1 363 pareiškimus dėl bankroto bylos iškėlimo. Lyginant su ankstesniais metais, šių pareiškimų skaičius išaugo net pustrečio karto. Tai rodo, kad bylų dėl įmonių nemokumo šiai dienai sparčiai daugėja, o naujoji bankroto administratorių skyrimo tvarka nepadeda greičiau nagrinėti bylų, priešingai – kliudo tai sparčiau daryti“, – nuogąstavimais dalijosi Vilniaus apygardos teismo l. e. p. Civilinių bylų skyriaus pirmininkas Henrichas Jaglinskis.

Plačiau Plačiau
 

Gerbiami lankytojai,

Jūs apsilankėte Vilniaus apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje sužinosite apie Vilniaus apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų bei Ukmergės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, rasite kitos naudingos informacijos.

 

 
Viso apsilankė:2346814Šiandien:337Dabar naršo:4