HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

2014-08-27

Šiandien Vilniaus apygardos teismo nuosprendžiu 23 m. klaipėdiškis J. J. pripažintas kaltu internetu iš Nyderlandų Karalystės į Lietuvą parsisiuntęs psichotropinį poveikį turinčių grybų.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-14

Šiandien, ketvirtadienį, Vilniaus apygardos teismo nutartimi Jonui Dačkai paskirta kardomoji priemonė – namų areštas.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-11

Praėjusią savaitę Vilniaus apygardos teismo koridoriuose galima buvo išvysti ne tik, kaip įprasta, teisėjus, teismo darbuotojus, bet ir itališkai kalbančių žmonių grupelę, nešiną filmavimo įranga.

Plačiau Plačiau
2014-08-05

Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį 23 m. mediciną studijuojančiam Š. L., kuris per dvejus metus iš Peru Respublikos ir Kanados internetu parsisiuntė neleistinų vartoti psichotropinių medžiagų.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-01

Vilniaus apygardos teismo nuosprendžiu 23 m. Ukmergės rajono gyventojas V. A. pripažintas kaltu sunkiai sužalojęs sugyventinę ir nuteistas 2 m. 6 mėn. laisvės atėmimo bausme.

Plačiau Plačiau
 
 

Gerbiami lankytojai,

Jūs apsilankėte Vilniaus apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje sužinosite apie Vilniaus apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų bei Ukmergės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, rasite kitos naudingos informacijos.

 
Viso apsilankė:1614707Šiandien:2124Dabar naršo:11