HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

2015-07-27

„Žmonėms patinka, kai žmones suima“, – taip taikliai šiandieninę situaciją apibūdino teisėjas, kalbintas Žmogaus teisių stebėjimo instituto tyrime apie suėmimo taikymą Lietuvoje. Suėmimas – tai įkalinimas dar nesant teismo nuosprendžio, siekiant užtikrinti, kad įtariamasis nepabėgtų, netrukdytų tyrimui ar nepadarytų naujų nusikaltimų.

Plačiau Plačiau
 
2015-07-24

Vilniaus apygardos teismas buvusį Seimo narį Vitą Matuzą, kaltintą sukčiavimu įgyjant didelės vertės turtą, piktnaudžiaujant tarnyba, siekiant asmeninės ir turtinės naudos bei kyšininkavimu, o lobistą Andrių Romanovskį, kaltintą piktnaudžiaujant tarnybine lobisto padėtimi, išteisino.

Plačiau Plačiau
 
2015-07-24

Grupės ieškinys – naujas procesinis institutas, kuriuo siekiama sudaryti sąlygas grupei asmenų efektyviau apginti savo teises vartotojų teisių apsaugos, konkurencijos, aplinkos apsaugos ir kitose srityse.

Plačiau Plačiau
2015-07-21

Pirmadienį Seimas priėmė Advokatūros įstatymo pataisas, kuriomis įtvirtino Lietuvos advokatūros kaip institucijos, spręsiančio advokatų ir jų klientų ginčus dėl nesąžiningų standartinių sutarčių sąlygų, statusą. Įstatymas numato, kad komisijos narius skirs Advokatų taryba kartu su teisingumo ministru.

Plačiau Plačiau
 
2015-07-20

Vilniaus apygardos teismas paskelbė, kad išteisina buvusį Seimo narį Aleksandrą Sacharuką dėl neteisėto balsavimo už frakcijos narį Liną Karalių.

Plačiau Plačiau
2015-07-20

Visuomenėje kylant diskusijoms, ar ne per švelnus yra Lietuvos baudžiamasis įstatymas ir ar visada tinkamai jį taiko Lietuvos teismai, nutarėme pakalbinti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) pirmininką Rimvydą Norkų, teigiantį, kad tarp galiojančio teisinio reguliavimo ir visuomenės lūkesčių yra užprogramuotas konfliktas.

Plačiau Plačiau
 

Gerbiami lankytojai,

Jūs apsilankėte Vilniaus apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje sužinosite apie Vilniaus apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų bei Ukmergės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, rasite kitos naudingos informacijos.

 

 
Viso apsilankė:2520466Šiandien:537Dabar naršo:14