HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

img_6162
2014-11-19

Įgyvendinant Nacionalinės teismų administracijos (NTA) ir Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) projektą ,,Diena su teisėju“, Vilniaus apygardos teisme lankėsi ir dieną su Vilniaus apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėju Artūru Pažarskiu praleido dvi VU TF penktojo kurso studentės.

Plačiau Plačiau
 
img_6158
2014-11-13

Šiandien Vilniaus apygardos teisme atidaryta ,,Lietuvos žinių“ žurnalistės ir klubo ,,Fotokablys“ narės Rasos Pakalkienės debiutinė fotografijų paroda ,,Pasiklydusi gamtoje“.

Plačiau Plačiau
 
2014-11-11

Šiandien Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija, išnagrinėjusi pirmos instancijos teismo už neteisėtą praturtėjimą nuteisto Edgaro Karaliaus ir Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros prokuroro apeliacinius skundus, E. Karalių išteisino.

Plačiau Plačiau
2014-11-05

Vilniaus apygardos teismas, išnagrinėjęs dėl išžaginimo ir seksualinio prievartavimo nuteisto vilniečio D.U. apeliacinį skundą, panaikino Vilniaus miesto apylinkės teismo nuosprendį ir priėmė naują išteisinamąjį nuosprendį.

Plačiau Plačiau
 
2014-10-31

Vilniaus apygardos teisme lankėsi Norvegijos teismų administracijos atstovės, atvykę susipažinti su struktūrinių padalinių funkcijomis ir jų pasiskirstymu.

Plačiau Plačiau
 
 

Gerbiami lankytojai,

Jūs apsilankėte Vilniaus apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje sužinosite apie Vilniaus apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų bei Ukmergės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, rasite kitos naudingos informacijos.

 
Viso apsilankė:1818158Šiandien:2396Dabar naršo:8