HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

2016-04-29

Vilniaus apygardos teismas dešimties metų laisvės atėmimo bausme nuteisė trisdešimtmetį J. S, kuris buvo kaltinamas virtuviniu peiliu nužudęs savo brolį.

Plačiau Plačiau
 
2016-04-28

Vilniaus apygardos teismas penkių su puse metų laisvės atėmimo bausme nuteisė 59 m. tolimųjų reisų vairuotoją E. L., kuris buvo kaltinamas sunkiai šaunamuoju ginklu sužalojęs Šalčininkų rajono policijos komisariato patrulį G. D.

Plačiau Plačiau
 
2016-04-18

Vilniaus apygardos teismas, nagrinėdamas privataus kaltinimo tvarka gautą pareiškėjos skundą, kuriame Seimo narys Naglis Puteikis kaltinamas šmeižtu, kreipėsi į generalinį prokurorą prašydamas kreiptis į Seimą dėl jo neliečiamybės panaikinimo.

Plačiau Plačiau
2016-04-18

Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje trys ukmergiškiai buvo kaltinami smurtavę ir brutaliais būdais kankinę savo bičiulį V. Z.

Plačiau Plačiau
 
2016-04-18

Į DELFI skaitytojo klausimą atsako Vilniaus apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas Ernestas Rimšelis.

Plačiau Plačiau
2016-04-14

Vilniaus apygardos teismas, nesant jokių įrodymų, priėmė išteisinamąjį nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje Kauno miesto apylinkės prokuratūros prokuroras J. B. ir advokatas R. L. buvo kaltinami šios prokuratūros prokurorei V. V. perdavę mažesnį nei 1 MGL vertės kyšį – alkoholinio gėrimo butelį, kad ji leistų advokatui susipažinti su ikiteisminio tyrimo medžiaga ir pateikti prašymą reikalingai ekspertizei skirti.

Plačiau Plačiau
 

Gerbiami lankytojai,

Jūs apsilankėte Vilniaus apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje sužinosite apie Vilniaus apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų bei Ukmergės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, rasite kitos naudingos informacijos.


 

INTERESANTŲ PRIĖMIMO VALANDOS

 

I 10.00 -11.00

priima teismo pirmininkas

Vytautas Zelianka

 

II 13.00 - 14.00

priima Civilinių bylų skyriaus pirmininkė

Neringa Švedienė

 

IV 11.00 - 12.00

priima Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkė

Daiva Kazlauskienė

 

Į PRIĖMIMĄ IŠ ANKSTO REGISTRUOTIS NEREIKIA

 
Viso apsilankė:3391627Šiandien:2880Dabar naršo:23