HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

2015-07-02

Vilniaus apygardos teismas, nagrinėdamas dėl bankroto administratoriaus papirkimo nuteisto verslininko Tado Karoso bei jo verslo partnerio Sauliaus Svitojaus apeliacinį skundą, nusprendė atnaujinti bylos nagrinėjimą. Teismo nuomone, pirmosios instancijos teismas neištyrė kai kurių dokumentų, kurie gali būti svarbūs nagrinėjant apeliacinį skundą.

Plačiau Plačiau
 
2015-07-02

„Kartais žmogui reikia nuoširdžiai išsikalbėti, kad jis suprastų, kur yra ginčo esmė, o to jis negali padaryti teisminiame procese“, – teigia teisėja Giedrė Jakštienė.

Plačiau Plačiau
 
2015-07-01

Vilniaus apygardos teismas paskelbė, kad neblaivus vilkiką vairavęs ir mirtinai savo bičiulį partrenkęs 35 m. kazachstanietis D. C. laisvės atėmimo bausmės neišvengs. Atviroje kolonijoje vyriškis praleis dvejus metus ir aštuonis mėnesius.

Plačiau Plačiau
2015-07-01

Birželio 25 d. Seimas priėmė Baudžiamojo proceso kodekso pakeitimus, kuriais keičiama suėmimo skyrimo tvarka.

Plačiau Plačiau
 
2015-06-30

Vilniaus apygardos teismas paliko galioti pirmos instancijos teismo nutarimą, kuriuo 2014 m. liepos 4 d. buvusiam Kriminalinės policijos biuro vadovui Algirdui Matoniui už vairavimą išgėrus buvo paskirta minimali 579 eurų bauda ir atimta teisė vairuoti transporto priemonę dvejus metus.

Plačiau Plačiau
2015-06-16

Prezidentei Daliai Grybauskaitei pasirašius dekretą dėl teisėjų skyrimo, Vilniaus apygardos teisme darbą pradėjo dvi naujos teisėjos: Ainora Kornelija Macevičienė ir Asta Pikelienė.

Plačiau Plačiau
 

Gerbiami lankytojai,

Jūs apsilankėte Vilniaus apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje sužinosite apie Vilniaus apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų bei Ukmergės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, rasite kitos naudingos informacijos.

 

 
Viso apsilankė:2445966Šiandien:699Dabar naršo:9