HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

2014-07-24

Vilniaus apygardos teismas, išnagrinėjęs J. M. skundą dėl 2014 m. liepos 9 d. Vilniaus miesto apylinkės teismo priimtos nutarties, kuria įtariamajam Sausio 13-osios byloje 2 mėn. buvo pratęstas suėmimas, skundą atmetė ir paliko galioti minėtą teismo nutartį.

Plačiau Plačiau
 
2014-07-23

Vilniaus apygardos teismas už internetu iš Kinijos Liaudies Respublikos parsisiųstą labai didelį kiekį narkotinių ir psichotropinių medžiagų 12 metų laisvės atėmimo bausme nuteisė 22 m. ukmergiškį K. M.

Plačiau Plačiau
 
2014-07-17

Šiandien Vilniaus apygardos teismo teisėjas Pavelas Frolovas, išnagrinėjęs naujienų agentūros BNS darbuotojų skundus dėl jiems pritaikytų procesinės prievartos priemonių, iš dalies panaikino Vilniaus miesto apylinkės teismo nutartį ir priėmė naujus sprendimus.

Plačiau Plačiau
2014-07-14

Šiandien Vilniaus apygardos teismas už labai didelį kiekį narkotinių medžiagų laikymą ir platinimą 10 metų 6 mėn. laisvės atėmimo bausme nuteisė Vilniaus taboro gyventoją T. T.Bausmę nuteistoji turės atlikti Panevėžio pataisos namuose.

Plačiau Plačiau
 

Gerbiami lankytojai,

Jūs apsilankėte Vilniaus apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje sužinosite apie Vilniaus apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų bei Ukmergės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, rasite kitos naudingos informacijos.

 
Viso apsilankė:1555491Šiandien:2906Dabar naršo:6