HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

tais15
2017-02-15

Šiandien Lietuvos apeliacinio ir Vilniaus apygardos teismų bendruomenė paminėjo Vasario 16-ąją. Poezijos ir muzikos popietėje dalyvavo kunigas pranciškonas Arūnas Peškaitis, rašytojas dr. Liutauras Degėsys, poetė Vilma Budėnienė ir saksofonistas Gvidas Tupinis. Susirinkusiuosius pasveikino teismų pirmininkai A. Valantinas ir V. Zelianka.

Plačiau Plačiau
 
su gimtadieniu
2017-02-15

Vasario 16-oji - ypatinga diena kiekvienam lietuviui ir Lietuvos valstybei. Prisimindami 1918-ųjų metų Lietuvos Nepriklausomybės Akto svarbą, nepamirškime Lietuvos patriotų pradėto darbo puoselėti lietuvybę. Pasaulyje mūsų nedaug ir tik būdami vieningi, nuoširdūs, išliksime stiprūs bei išsaugosime lietuviškumą, kuriuo didžiuosis visos ateities kartos! Todėl branginkime, vertinkime ir didžiuokimės savo valstybe.

Plačiau Plačiau
 
2017-02-09

Kviečiame vasario 15 d. 14 val. atvykti į poezijos ir muzikos popietę, kurioje dalyvaus kunigas pranciškonas Arūnas Peškaitis, rašytojas dr. Liutauras Degėsys, poetė Vilma Budėnienė ir saksofonistas Gvidas Tupinis. Renginys vyks Lietuvos apeliacinio teismo 5 salėje.

Plačiau Plačiau
2017-02-06

Vilniaus apygardos teismo pirmininkas Vytautas Zelianka, Civilinių bylų skyriaus pirmininkė Neringa Švedienė ir Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkė Daiva Kazlauskienė dalyvavo susitikime, kurį inicijavo Lietuvos apeliacinio teismo pirmininkas Algimantas Valantinas. Buvo aptarti ne tik svarbūs administracinės veiklos, bet ir vaiko teisių, nagrinėjant civilines ir baudžiamąsias bylas, užtikrinimo klausimai. Susitikime taip pat buvo vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė Lietuvos apeliacinio teismo bei kitų apygardų teismų ir skyrių pirmininkai.

Plačiau Plačiau
 
2017-01-09

Lietuvos apeliacinis ir Vilniaus apygardos teismai kviečia kartu paminėti Sausio 13-ąją – susiburti ir pagerbiant Laisvės gynėjus pasidžiaugti nepriklausomybe.

Plačiau Plačiau
 
 


 


 
Viso apsilankė:4425314Šiandien:3173Dabar naršo:9