HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

psl.
2017-05-10

Šią savaitę Vilniaus apygardos teisme svečiavosi teisėjų delegacija iš Lenkijos Gdansko apygardos bei apeliacinio teismo.

Plačiau Plačiau
 
2017-05-10

Vilniaus apygardos teismas paskyrė dvi naujas teisėjas kolegijoje, kuri nagrinėja „Vilniaus energijos“ vadovų bylą. Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjos L. Ulbienė ir atsarginė teisėja A.Valinskienė pakeitė nuo šios bylos nušalintus teisėjus A. Piesliaką ir E. Rimšelį.

Plačiau Plačiau
 
2017-05-02

Šiandien Vilniaus apygardos teismas gavo pranešimą iš LR teisingumo ministerijos, kad Rusijos Federacijos teisingumo ministerija atsisako teikti teisinę pagalbą dėl dokumentų įteikimo M. S. Gorbačiovui.

Plačiau Plačiau
2017-04-25

Vilniaus apygardos teismas šiandien pripažino kaltu buvusį Valstybinės darbo inspekcijos darbuotoją Mindaugą Išorą, dėl to, kad būdamas valstybės tarnautoju, susitarė ir priėmė 600 eurų kyšį už neteisėtą neveikimą vykdant įgaliojimus. Teismas paskyrė jam 3766 EUR baudą, kurią M. Išoras turės sumokėti per vienerius metus. Taip pat uždraudė jam dvejus metus nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos dirbti valstybės tarnyboje.

Plačiau Plačiau
 
2017-04-25

Vilniaus apygardos teismas šiandien panaikino pirmosios instancijos nuosprendį ir išteisino K.R., kuris buvo nuteistas už tai, kad pažeisdamas Kelių eismo taisykles, tai yra, eidamas neleistinoje vietoje – dviračių taku, esančiu Vilniuje, sukėlė eismo įvykį, kurio metu nukentėjo ir sunkius kūno sužalojimus patyrė dviratininkas R. K.

Plačiau Plačiau
2017-04-24

Sekmadienį Vilniaus apygardos teismas kartu su Lietuvos apeliaciniu teismu duris atvėrė festivalio „Open House Vilnius“ dalyviams. Šiame unikaliame atviros architektūros projekte mūsų teismas dalyvavo pirmą kartą, tačiau sulaukė didžiulio susidomėjimo, teismo pastatą aplankė net 260 žmonių, įvyko 9 ekskursijos. Lankytojams buvo pristatyta pastato atsiradimo istorija, lokacija, architektūra, teismų veiklos ypatumai bei kiti įdomūs faktai.

Plačiau Plačiau
 


 


 
Viso apsilankė:4779057Šiandien:2130Dabar naršo:20