HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

2015-08-26

Šiandien Vilniaus apygardos teismas už mažametės seksualinį prievartavimą ir išžaginimą penkerių metų laisvės atėmimo bausme nuteisė neseniai devyniolikos metų sulaukusį jaunuolį. Teismas laisvės atėmimo bausmės vykdymą atidėjo trejiems metams ir paskyrė auklėjamojo poveikio priemones.

Plačiau Plačiau
 
2015-08-20

Šiandien Vilniaus apygardos teismas septynerių metų laisvės atėmimo bausme nuteisė 64 m. vilnietį A. N., kuris praėjusių metų vasarą sunkiai sužalojo savo sugyventinę. Praeityje už nužudymą teistą vyriškį teismas pripažino pavojingu recidyvistu.

Plačiau Plačiau
 
2015-08-17

Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriuje darbą pradėjo naujas teisėjas – anksčiau Vilniaus miesto apylinkės teisme teisėju dirbęs Andrius Verikas.

Plačiau Plačiau
2015-08-17

„Nekaltumo prezumpcija... Tai, kai sėdi, bet esi nekaltas?“ arba „žyminis mokestis – tai žemės mokestis?“ – taip kalba su teise nieko bendra neturintys žmonės, paprašyti paaiškinti, ką reiškia vienas ar kitas teisės terminas. Ar visuomenė supranta, ką rašo ir sako teisininkai? Kaip jie kalba? Klaidžiais teisinės kalbos vingiais leidžiamės su Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Irma Randakevičiene ir Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto dekanu Antanu Smetona.

Plačiau Plačiau
 
2015-08-13

„Kiekvienas žmogus, net ir nusikaltęs, turi turėti viltį. Visuomenė taip pat negali nustoti tikėti, kad žmogus gali pasitaisyti“, – komentuodamas teismų sprendimus, kuriais asmenys, neatlikę visos teismo paskirtos bausmės, paleidžiami į laisvę su apribojimais, teigė Vilniaus apygardos teismo teisėjas Algimantas Valantinas.

Plačiau Plačiau
2015-08-13

Šią savaitę Vilniaus apygardos teisme lankėsi garbingi svečiai – profesoriaus, Lietuvos konstitucinės teisės mokslo kūrėjo giminaičiai – Marija Elena Romerytė ir jos vaikai. Jie yra vieninteliai šiuo metu Europoje gyvenantys Romeriai.

Plačiau Plačiau
 

Gerbiami lankytojai,

Jūs apsilankėte Vilniaus apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje sužinosite apie Vilniaus apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų bei Ukmergės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, rasite kitos naudingos informacijos.

 

 
Viso apsilankė:2599075Šiandien:1958Dabar naršo:2