HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

2014-09-01

Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį penkiems organizuotos grupės nariams, skirtinguose Vilniaus mikrorajonuose nuomojamuose butuose dideliais kiekiais tiekusiems ir platinusiems narkotines ir psichotropines medžiagas.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-28

Vakar Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija, išnagrinėjusi organizuotos grupės narių apeliacinius skundus dėl pirmosios instancijos teismo nuosprendžio, kuriuo jie pripažinti kalti iš senyvo amžiaus vilnietės apgaule įgiję du jai priklausiusius butus, patvirtino, jog laisvės atėmimo bausmės jiems buvo skirtos pagrįstai.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-27

Šiandien Vilniaus apygardos teismo nuosprendžiu 23 m. klaipėdiškis J. J. pripažintas kaltu internetu iš Nyderlandų Karalystės į Lietuvą parsisiuntęs psichotropinį poveikį turinčių grybų.

Plačiau Plačiau
2014-08-14

Šiandien, ketvirtadienį, Vilniaus apygardos teismo nutartimi Jonui Dačkai paskirta kardomoji priemonė – namų areštas.

Plačiau Plačiau
 
2014-08-11

Praėjusią savaitę Vilniaus apygardos teismo koridoriuose galima buvo išvysti ne tik, kaip įprasta, teisėjus, teismo darbuotojus, bet ir itališkai kalbančių žmonių grupelę, nešiną filmavimo įranga.

Plačiau Plačiau
2014-08-05

Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį 23 m. mediciną studijuojančiam Š. L., kuris per dvejus metus iš Peru Respublikos ir Kanados internetu parsisiuntė neleistinų vartoti psichotropinių medžiagų.

Plačiau Plačiau
 

Gerbiami lankytojai,

Jūs apsilankėte Vilniaus apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje sužinosite apie Vilniaus apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų bei Ukmergės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, rasite kitos naudingos informacijos.

 
Viso apsilankė:1630093Šiandien:2293Dabar naršo:6