HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

2016-08-25

Vilniaus apygardos teismas nutarė palikti nenagrinėtą Generalinės prokuratūros prokuroro Gedgaudo Norkūno skundą, dėl Vilniaus miesto apylinkės teismo ikiteisminio tyrimo teisėjo priimtos nutarties, pripažinus, kad ikiteisminio tyrimo teisėjo sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas. Atsižvelgiant į tai, nėra teisinio pagrindo nagrinėti prokuroro skundą aukštesnės instancijos teisme.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-15

2016-06-15 R. Kurlianskis lieka laisvėje Vilniaus apygardos teismas šiandien atmetė prokuroro prašymą suimti įtariamąjį Raimondą Kurlianskį dviem mėnesiams. Tokį sprendimą teisėjų kolegija priėmė nusprendusi, kad nėra duomenų visumos, jog įtariamasis bėgs (slėpsis) nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, todėl suėmimas šiuo pagrindu pagrįstai nebuvo pratęstas klausimą nagrinėjant apylinkės teisme.

Plačiau Plačiau
 
2016-06-14

2016 m. birželio 9 d. Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija Raimundą Ivanauską pripažino kaltu dėl kurstymo ir padėjimo nužudyti kelis žmones.

Plačiau Plačiau
2016-06-02

Teismas: E. Lementauskas yra kaltas dėl pasiūlymo ir pažado duoti kyšį Vilniaus apygardos teismas šiandien atmetė Evaldo Lementausko apeliacinį skundą ir paskelbė, kad Vilniaus miesto apylinkės teismas pagrįstai pripažino jį kaltu dėl pasiūlymo ir pažado duoti kyšį kitam Vilniaus miesto tarybos nariui už politinį palaikymą tuometinio Vilniaus mero interpeliacijos metu ir priimant kitus sprendimus.

Plačiau Plačiau
 

Gerbiami lankytojai,

Jūs apsilankėte Vilniaus apygardos teismų interneto svetainėje, kurioje sužinosite apie Vilniaus apygardos teismo ir jo veiklos teritorijoje esančių Vilniaus miesto ir Vilniaus, Šalčininkų, Širvintų, Švenčionių, Trakų bei Ukmergės rajonų apylinkių teismų veiklą, nagrinėjamas bylas, priimtus sprendimus, bylų tvarkaraščius, darbuotojų kontaktus, rasite kitos naudingos informacijos.

 

INTERESANTŲ PRIĖMIMO VALANDOS

 

I 10.00 -11.00

priima teismo pirmininkas

Vytautas Zelianka

 

II 13.00 - 14.00

priima Civilinių bylų skyriaus pirmininkė

Neringa Švedienė

 

IV 11.00 - 12.00

priima Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkė

Daiva Kazlauskienė

 

Į PRIĖMIMĄ IŠ ANKSTO REGISTRUOTIS NEREIKIA

 
Viso apsilankė:3774167Šiandien:775Dabar naršo:2