HerbasVilniaus apygardos teismai

Titulinis

diena su teiseju
2016-12-01

Lapkričio 30 dieną "Ozo" prekybos ir pramogų centre esančiame Multikino įvyko finalinis "Diena su teisėju" renginys, kuriame buvo apdovanoti geriausi šio projekto dalyvių video darbai.

Plačiau Plačiau
 
2016-11-28

Šiandien Vilniaus apygardos teismas, išnagrinėjęs Dariaus Mažinto apeliacinį skundą, nutarė pakeisti prieš tai buvusį sprendimą ir paliko galioti jo išsimokslinimus Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje, kurioje jis įgijo ir meno licenciato kvalifikacinį laipsnį.

Plačiau Plačiau
 
2016-11-28

Moterų informacijos centras inicijuoja socialinę kampaniją „Tikros istorijos - reali pagalba“, kuri skirta pristatyti smurto artimoje aplinkoje aukoms pagalbą teikiančius Specializuotos pagalbos centrus.

Plačiau Plačiau
2016-11-22

Vilniaus apygardos teismo teisėja Rita Kisielienė dalyvavo "Žinių radijo" laidoje "Atviras pokalbis", kurioje buvo diskutuojama apie e - varžytynes.

Plačiau Plačiau
 
2016-11-14

Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė ir teisėja Neringa Švedienė ragina neskubėti priimant reformas ir apskaičiuoti valstybės išlaidas. Ji siūlo kurti ne naujas pareigybes, o apjungti seniai veikiančias institucijas – Generalinę prokuratūrą, Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą (FNTT), kurių darbai, anot teisėjos, dubliuojasi.

Plačiau Plačiau
2016-11-14

Lapkričio 11 dieną, penktadienį, įvyko Visuotinis teisėjų susirinkimas, kurio metu buvo išrinkta nauja Teisėjų taryba. Viso - 23 nariai. Viena iš jų tapo ir Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkė, teisėja Neringa Švedienė.

Plačiau Plačiau
 
 
Viso apsilankė:4112221Šiandien:3932Dabar naršo:13